Parkování na veřejném pozemku.

Pro vstup do diskuze NENÍ TŘEBA REGISTRACE!
Karel

Parkování na veřejném pozemku.

Post by Karel » Fri 9. May 14, 11:29

Už asi půl roku je před kostelíkem zaparkované vozidlo Renult Tvingo. Je stále na stejném místě a má vypuštěné dvě pneumatiky.Jde o parcelu města Klecany.Chtěl bych se zeptat, někoho,kdo má na starosti zábory,zda bych též nemohl zaparkovat svůj vrak vedle stávajícího Tvinga, neboť mi na dvorku překáží.Mám ho sice k podnikání na náhradní díly,je bez RZ, ale zaparkování na obecním pozemku se mi zdá výhodnější.Budu platit nějaký zábor?
Děkuji za odpověď Karel H.

Guest

Re: Parkování na veřejném pozemku.

Post by Guest » Wed 21. May 14, 08:13

Karel wrote:Už asi půl roku je před kostelíkem zaparkované vozidlo Renult Tvingo. Je stále na stejném místě a má vypuštěné dvě pneumatiky.Jde o parcelu města Klecany.Chtěl bych se zeptat, někoho,kdo má na starosti zábory,zda bych též nemohl zaparkovat svůj vrak vedle stávajícího Tvinga, neboť mi na dvorku překáží.Mám ho sice k podnikání na náhradní díly,je bez RZ, ale zaparkování na obecním pozemku se mi zdá výhodnější.Budu platit nějaký zábor?
Čau Karle, šoupni to na parcelu města 696 nebo 626/3, (u Trifidu) tam už několik let hnijí nějaká auta, nebo si tam někdo dělá vrakoviště.
Tam nebudeš tak nápadnej.Před kostelem je to blbý.

Guest

Post by Guest » Wed 21. Jan 15, 10:43

Návštěvník wrote:
Karel wrote:Už asi půl roku je před kostelíkem zaparkované vozidlo Renult Tvingo. Je stále na stejném místě a má vypuštěné dvě pneumatiky.Jde o parcelu města Klecany.Chtěl bych se zeptat, někoho,kdo má na starosti zábory,zda bych též nemohl zaparkovat svůj vrak vedle stávajícího Tvinga, neboť mi na dvorku překáží.Mám ho sice k podnikání na náhradní díly,je bez RZ, ale zaparkování na obecním pozemku se mi zdá výhodnější.Budu platit nějaký zábor?
Čau Karle, šoupni to na parcelu města 696 nebo 626/3, (u Trifidu) tam už několik let hnijí nějaká auta, nebo si tam někdo dělá vrakoviště.
Tam nebudeš tak nápadnej.Před kostelem je to blbý.
Já myslím, že nejlepší by bylo, kdyby to dal mezi vraky na obecní parkoviště v ulici Do Klecánek, okolo jezdí každý den pan starosta a byl by vrak pod dozorem, jako ostatní.

chalshokhi

Post by chalshokhi » Sat 6. Jun 15, 18:26

někoho,kdo má na starosti zábory,zda bych též nemohl zaparkovat svůj vrak vedle stávajícího Tvinga, neboť mi na dvorku překáží.Mám ho sice k podnikání na náhradní díly,je bez RZ, ale zaparkování na obecním pozemku se mi zdá výhodnější.Budu platit nějaký zábor??

Last bumped by Anonymous on Sat 6. Jun 15, 18:26.
You can try out our Testking ibm certification and latest oracle certification to get high flying success in final passguide and rasmussen exams. Our Northwood University is also very useful tool.

Post Reply