Volební programy 2014

Pro vstup do diskuze NENÍ TŘEBA REGISTRACE!
Post Reply
Ludvik
Posts: 461
Joined: Tue 16. Feb 10, 12:27

Volební programy 2014

Post by Ludvik » Tue 9. Sep 14, 13:04

s
Last edited by Ludvik on Mon 22. Sep 14, 10:04, edited 1 time in total.

webmaster
Posts: 109
Joined: Tue 11. Dec 07, 13:40

Re: Volební programy 2014

Post by webmaster » Tue 9. Sep 14, 13:12

Dobrý den

určitě bych rád, ale kromě inzercí ve Zpravodaji nejsou žádné další informace... ale snažím se tyto informace hledat...

K volbám bude určitě zpracovaný speciál, zde na webu a pevně doufám, že mi strany a sdružení poskytnou volební programy.

Václavíková
Posts: 34
Joined: Wed 26. Feb 14, 10:57

Re: Volební programy 2014

Post by Václavíková » Wed 10. Sep 14, 08:53

Dobrý den, program sem rádi pošleme. Zatím ho najdete na http://www.zijeme.klecany.net.

S pozdravem Alena Václavíková, sdružení Žijeme v Klecanech

Ludvik
Posts: 461
Joined: Tue 16. Feb 10, 12:27

Re: Volební programy 2014

Post by Ludvik » Thu 11. Sep 14, 07:43

s
Last edited by Ludvik on Mon 22. Sep 14, 10:03, edited 1 time in total.

Václavíková
Posts: 34
Joined: Wed 26. Feb 14, 10:57

Re: Volební programy 2014

Post by Václavíková » Thu 11. Sep 14, 14:45

Ludvik wrote:Dobrý den paní Václavíková, děkuji za odkaz, kde jsem našel Váš volební program. Chtěl bych se zeptat na některé věci.
1.) zahájení veřejného dialogu o možnostech zlepšení dopravy do Klecan (např. expresní linka během dopravní špičky, větší četnost autobusů do Astraparku apod.);
Nešlo by obohatit tento bod o opravu,již osm let demolovaných a neopravovaných autobusových zastávek U kostela a nešlo by ve městě vybudovat plakátovací plochy, aby se plakáty nemusely lepit na případně nové nebo opravené zastávky?
2.)Zvýšení bezpečnosti v Klecanech:
podporu rozšíření spolupráce se zdibskou policií;
Nešlo by tento bod nějak zkonkretizovat? Proč a jak by se měla rozšířit spolupráce s OP Zdiby? Mají na to kapacitu? Vždyť Obecní policie Zdiby zajišťuje ve své územní působnosti čtrnáctihodinovou
každodenní hlídkovou službu a to zejména v pracovních dnech. O víkendu je denní nebo
noční služba plánována nepravidelně.
Pročítaje zprávy OP, tak nám odhalila při každodenní hlídkové činnosti za ta léta velmi málo přestupků, je tedy zřejmé, že se v denních hodinách děje velmi málo přestupků. V nočních hodinách však dochází k porušování veřejného pořádku ,kdy sice v této oblasti při noční službě též mnoho neodhalila ani na úseku alkoholizmu, ale výsledky vandalství jsou však na obecněprospěšných zařízeních obce patrné. Máte nějakou vizi, této spolupráce?
3.)zrušení nehospodárného a těžkopádného externího nákupu sociálních služeb pro občany Klecan. Vybudování vlastních obecních sociálních služeb na základě dialogu s občany (zjištění potřeb); Jen poznámka, konečně někdo přišel na to, že čím méně lidí se službou zabývá tím je levnější. Město nepotřebuje "živit" jakési činovníky z Neratovic.
Děkuji za odpovědi Ludvik
Dobrý den, pane Ludvíku,
děkuji za Vaše dotazy a zde jsou mé odpovědi:
1. Zahájení veřejného dialogu o dopravě znamená, že občané dostanou příležitost vyjádřit se a uplatnit své připomínky. Autobusové zastávky k autobusové dopravě samozřejmě patří. Problematika se tedy bude řešit komplexně, nedávali jsme do programu všechno, co se jí týká, byl by strašně dlouhý :-). A předpokládáme, že z kulatých stolů, které bychom rádi zorganizovali (město, odborníci, veřejnost) mohou vyplynout ještě další důležité body a jejich řešení.
2. Naší představou je rozšíření spolupráce s OP Zdiby na maximální možnou míru. To obnáší zvýšení počtu strážníků, posílení hlídkové služby v Klecanech zvláště v noci (zejména v pátek a sobotu). Nejsme ani proti zřízení vlastní MP. V našem programu tyto body neuvádíme ze dvou důvodů. Jednak jsme si vědomi finanční i technické náročnosti ať spolupráce s OP Zdiby, tak zřízení vlastní MP. Rozšíření spolupráce bude potřeba projednávat s vedením obce Zdiby, které bude teprve zvoleno. Bude potřeba zhodnotit, jakým způsobem změny ovlivní rozpočet města. Proto nechceme slibovat něco, co se pak ukáže jako těžko dosažitelné. Za druhé bychom i tuto problematiku rádi opět projednali v diskusi města, odborníků a veřejnosti. Mezi námi a mezi našimi příznivci jsou lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti bezpečnosti a již slíbili pomoc (kandidáti Kašník a Sklenařík, kriminalista Bc. Kvítek).
Co budeme v oblasti bezpečnosti prosazovat hned, je bezpečnost pohybu po Klecanech, zejména chodců - zvýšit počet pasivních bezpečnostních prvků (přechody, retardéry, zlepšení dopravního značení apod.)
3. Děkujeme :-).

S pozdravem Alena Václavíková

Ludvik
Posts: 461
Joined: Tue 16. Feb 10, 12:27

Re: Volební programy 2014

Post by Ludvik » Thu 19. Mar 15, 07:17

:idea:
Last edited by Ludvik on Fri 20. Mar 15, 11:43, edited 1 time in total.

Václavíková
Posts: 34
Joined: Wed 26. Feb 14, 10:57

Re: Volební programy 2014

Post by Václavíková » Thu 19. Mar 15, 16:07

Dobrý den, zasedání se konalo 5. 3. 2015.

Post Reply