Klecany.cz Napište nám Pokročilé hledání

Krádež

Krádež

Příspěvekod Petulek » ned 13. lis 11, 09:28

Dobrý den.
Tento týden pravděpodopně ve středu 8.11. v časných ranních hodinách nám někdo odcizil oranžové pánské jízdní kolo značky Mongoose z balkonu v 1. patře( 5 m nad zemí) v Astraparku. Chtěla bych poprosit zda by jste takové kolo viděli nebo vám je někdo nabízel, abyste mi poslali soukromou zprávu anebo upozornili polici v Odolené Vodě, kde jsme krádež nahlásili.
Moc děkuji.

V příloze je foto odcizeného kola
horske-kolo-mongoose.jpg
Petulek
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned 13. lis 11, 09:12

Re: Krádež

Příspěvekod Ludvik » pon 14. lis 11, 07:56

Petulek píše:Dobrý den.
Tento týden pravděpodopně ve středu 8.11. v časných ranních hodinách nám někdo odcizil oranžové pánské jízdní kolo značky Mongoose z balkonu v 1. patře( 5 m nad zemí) v Astraparku. Chtěla bych poprosit zda by jste takové kolo viděli nebo vám je někdo nabízel, abyste mi poslali soukromou zprávu anebo upozornili polici v Odolené Vodě, kde jsme krádež nahlásili.
Moc děkuji.

V příloze je foto odcizeného kola
horske-kolo-mongoose.jpg

Dobrý den,pane Petulek,
Máme tady další krádež,napoasledy co pamatuji,to byly měděné okapy.OP Zdiby,nám podle požadavku našeho pana strosty
chrání náš majetek,veřejný pořádek,a život a zdraví občanů.Bohužel,v době,kdy majetek není nejvíce ohrožen.Každý kdo měl cosi s ochranou majetku ví,že se krade,ničí, v nočních hodinách.Bohužel to asi neví náš pan starosta,neboť požadavek na službu OP je od 6.00 hod do 15.30 a nebo od 13.00 do 21.00 hod.V těchto hodinách může řešit dopravu,OVZ města,
ale skutky, s větší společenskou nebezpečností ,které se dějí hlavně v noci,neboť jsou plánované,možná ve skupinách,
to není zřejmě v zájmu řešit.Jinak by služba byla hlavně noční.Možná na to OP Zdiby nemá,strážníky nebo vybavení,nebo neslouží,neboť noční služba bývá poněkud nepohodlná.
Chceme li plnohodnotnou službu,mělo by si město Klecany zřídit svoji Městskou policii.Je hezké,že se řeší parkování a rozdávají se pokuty chybujícím občanům,jejichž zavinění je neúmyslné, ale máme zde úmyslné zmocnění se cizí věci.
Proč se služba nežádá do nočních hodin?????????????????????????????????,
Poznám li u někoho Vaše Kolo,budu vás kontaktovat.Ludvik.
Ludvik
 
Příspěvky: 462
Registrován: úte 16. úno 10, 12:27

Re: Krádež

Příspěvekod Ludvik » úte 22. lis 11, 07:45

Dobrý den,na stránkách máme celý výčet činností,co OP Zdiby vykonává.Stále však máme vraky vozidel bez RZ,pobíhající pejsky,skládku před sbětným dvorem,ač byly investovány prostředky do kamerového systému a spalované listí ve sběrném dvoře.
Když si vezmeme jednu činnost po druhé,ze všech nám za měsíc říjen strážník řešil dopravu a to, když zřejmě nebyl pachatel přestupku přítomný.V možnostech práce OP je i nasazení botičky.To skutečně všechna vozidla tvořila překážku v dopravě,že nebyla nasazena botička?Nyní si pokládám otázku,je vůbec možné nasazovat botičku,když by pachatel přestupku přišel ke svému vozidlu v noci a OP Zdiby v noci neslouží.Po kom by měl žádat sejmutí botičky?A kam oznámit ,že je jeho vozidlo zajištěno tímto prostředkem?OP má v tomto směru i své povinnosti, na požádání ihned vozidlo uvolnit a řešit přestupek.
Dále nám řešil černou skládku.Před sběrným dvorem je obecní pozemek.Na něm takřka každý den vyhozený materiál dnes Mísa WC a nějaké desky,často však i plasty gumy z ekologické likvidace aut a vyhozený materiál od firem,různé sadrokartony
profily, a nakonec i křesla a sedací soupravy.Město ná ceník na vratech - myslím že křeslo za padesát,ale o náklady na likvidaci přichází tím,že je složeno" černě před dvůr"Proč město neřeší, již asi šest let tyto skládky a doplácí na likvidaci?
Proč nám strážník nekontroluje tuto každodenní skládku?
Ludvik
 
Příspěvky: 462
Registrován: úte 16. úno 10, 12:27

Re: Krádež

Příspěvekod Vojtek » čtv 1. pro 11, 05:25

Buďte zcela klidný pane Petulek.V Klecanech všichni již dávno vědí,kdo se krádežemi zabývá (přece jen nákup drog je finančně náročnou záležitostí) a těchto několik jedinců nás v Klecanech,oblažuje svou přítomností již několik let za bouřlivé podpory jejich stějně parazitních ploditelů.V Klecanech máme na krádeže jízdních kol a měděných okapových svodů už konkrétní odborníky,až budete postádat něco dalšího,záhy poznáte,že vás tato rodinka "od vody" již poctila svou návštěvou.
Bohužel ze strany PČR není zájem to řešit.
Vojtek
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 1. pro 11, 05:09

Re: Krádež

Příspěvekod faris » čtv 30. led 14, 13:55

před časem zde proběhla informace, že Klecany mají od 1.9. obecního strážníka z OP Zdiby. Zatím jsem ho neviděl, na přechodech u školy ráno také nikdo nestojí - nevíte někdo je nějaká změna, je obecní strážník?
faris
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 30. led 14, 13:53

Re: Krádež

Příspěvekod likra » pát 31. led 14, 10:03

Třeba je to neviditelnej strážník, a proto dražší. :idea: (Loni jsem ho potkávala u přechodu nebo při měřění v Topolové, letos se přikláním k variantě neviditelnosti.)
Uživatelský avatar
likra
 
Příspěvky: 75
Registrován: úte 11. pro 07, 18:19

Re: Krádež

Příspěvekod Ludvik » úte 4. úno 14, 08:10

V každé z nasmlouvaných obcích chtějí dohled nad dopravou v době návštěvy školy dětí. V Klecanych ,Větrušicích,v Sedleci , Husinci a hlavně ve vlastní obci Zdiby.Kdyby všichni strážníci byli v tu dobu na přechodech, vždy jedna obec bude neobsazená, nemaj na to kapacitu, stejně tak jako na řešení záležitostí veřejného pořádku v Klecanech, kdy město projíždí jeden strážník ,který se musí při" Hlídce " soustředit na řízení vozidla a žádné přestupky neodhalí a neprojedná, pouze se projíždí.Zprávy podávané strážníkem, časově nikoli podle smlouvy, obsahují většinou náplň práce strážníka, kterou si přečteme v zákoně o OP, dále obsahují zajímavé události mimo území Klecan, nebo události, které řešili na oznámení.
Hlevně neobsahují počty odhalených a projednaných přestupků,přestupků předaných na správní řízení, neo PČR.na území KLECAN.
Ludvik
 
Příspěvky: 462
Registrován: úte 16. úno 10, 12:27

Re: Krádež

Příspěvekod zodac » úte 4. úno 14, 12:04

Ludvíku nechci hájit obecní policii ale asi vážně nemůže hlídat ráno všechny přechody ale kdo rozhodně muže v Klecanech hlídat ráno přechod u hřiště a hlavně přechod u krámu u autobusové zastávky jsou ZAMĚSTNANCI ÚŘADU .Je jich tam mnoho a stačí jenom refle.vesta a můžou tam hlídat provoz a ochránit děti na přechodech...
zodac
 
Příspěvky: 133
Registrován: pon 30. lis 09, 20:31


Zpět na Bezpečnost v Klecanech

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron