Klecany.cz Napište nám Pokročilé hledání

Retardéry

Re: Retardéry

Příspěvekod Ludvik » čtv 22. zář 11, 13:26

zodac píše:ludvo-jsi strašný štoura stále ti není nic dobré..napiš nám prosím zde co jsi kdy ty udělal pro klecany..čauky..

Vážený pane Zodac,pokud mi úřední osoba sdělí,že se na něčem mohu podílet,tak mě zajímá jak.Výrok vyhlíží zcela demokraticky.A tak jsem mu věřil.
Ludvik
 
Příspěvky: 462
Registrován: úte 16. úno 10, 12:27

Re: Retardéry

Příspěvekod milan16647 » čtv 22. zář 11, 13:36

Ano ano,jen ať se Ludva ptá!Byly doby,kdy jsme se ptali všichni.Jak to dopadlo vidíme dneska.Od smrdící hlavy /vláda/,se nakazily i vlády/vládičky/ místní.S touto garnitůrou není žádoucí diskutovat.Tuto garnitůru je třeba odstranit.Aˇuž mluvím o Klecanech či České republice.Povinností zasrtupitelstva je posrobně informovat o všem co se šustne na radnici a nečekat až se někdo zeptá neboť jak se říká:"Co je šeptem,to je čertem".Hožná začnou zastupitelé po vzoru kalouska pohlavkovat nežádoucí živly.Přál bych si to.jistě víte proč.......... S.
milan16647
 
Příspěvky: 96
Registrován: pát 12. bře 10, 18:29

Re: Retardéry

Příspěvekod Ludvik » pát 23. zář 11, 06:45

milan16647 píše:Ano ano,jen ať se Ludva ptá!Byly doby,kdy jsme se ptali všichni.Jak to dopadlo vidíme dneska.Od smrdící hlavy /vláda/,se nakazily i vlády/vládičky/ místní.S touto garnitůrou není žádoucí diskutovat.Tuto garnitůru je třeba odstranit.Aˇuž mluvím o Klecanech či České republice.Povinností zasrtupitelstva je posrobně informovat o všem co se šustne na radnici a nečekat až se někdo zeptá neboť jak se říká:"Co je šeptem,to je čertem".Hožná začnou zastupitelé po vzoru kalouska pohlavkovat nežádoucí živly.Přál bych si to.jistě víte proč.......... S.

Dobrý den,pane Milane,(vycházím z dostupných informací o skutku uvedených v televizi a tisku)
oni ti na těch pozicích jsou také úřední osoby a dříve se tomu říkalo veřejný činitel.Požívají určitých výsad jako je nedotknutelnost,z toho vyplývá,že když je některá úřední osoba slovně(verbálně )napadena,může si dovolit napadení fyzické,kdyby náhodou někdo chtěl toto fyzické napadení této osobě vrátit ,dopustí se trestného činu napadení veřejného činitele,nebo ůřední osoby,za což si může jít i sednout.
Protože některé úřední osoby mají ještě jakousi imunitu,mohou v rámci přestupků provádět tak zvanou výchovu pohlavkováním,
a nic se jim nestane.Mohou si to dovolit,protože za sebou mají tak zvané gorily,které by nedopustily nějakou újmu.
A tak nás mohou pohlavkovat a smát se tomu.Nám nezbývá nic jiného než to strpět.
Ludvik
 
Příspěvky: 462
Registrován: úte 16. úno 10, 12:27

Re: Retardéry

Příspěvekod Ludvik » pát 23. zář 11, 06:54

zodac píše:ludvo-jsi strašný štoura stále ti není nic dobré..napiš nám prosím zde co jsi kdy ty udělal pro klecany..čauky..

zodacu,nevíš kdo nám vymlátil asi před týdnem orientační tabuli před úřadem,kdo nám likviduje betonovou zeď okolo hřiště?Není toto vandalství - ničení veřejněprospěšného zařízení ,není to parketou pro strážníka OP?Máme svého strážníka,nevím jestli slouží v noci kdy se tyto kousky provádějí,ale nic se nezměnilo.Máte li jiné poznatky prosím uveďte.
Ludvik
 
Příspěvky: 462
Registrován: úte 16. úno 10, 12:27

Re: Retardéry

Příspěvekod Ludvik » pon 3. říj 11, 06:37

Schody z náměstí ke kostelu jsou lemovány po stranách kamenou zdí,tato zeď je uzavřena betonovou deskou s betonovým potěrem.Nejen ,že jsou schody jaksi odlupovány a devastovány,ale už dochází k odstraňování betonových desek.
Nevím,komu schody patří,zda je vlastní nějaký občan , církev,nebo město.I když město by si svůj majetek určitě ochránilo
pomocí strážníka OP Zdiby.Horší by to bylo ,kdyby patřily osobě fyzické.Možná proto i devastace pokračuje.
Aby byla práce strážníka vidět,musí být ve správnou dobu nasprávném místě.Na motorce se po schodech blbě jezdí.
Ludvik
 
Příspěvky: 462
Registrován: úte 16. úno 10, 12:27

Re: Retardéry

Příspěvekod Adnalka » stř 19. říj 11, 21:10

Jan z Klecan píše:Zodaku, to že se Ludva ptá je normální. Nenormální je, že kompetentní lidé nic veřejně neřeknou... nevím, proč takto útočíš... co dělali pro obec všichni ti Němečkové, Křížové, Kurhajci ještě před pár lety? Nic. To samé pokud Ludva nic nedělal, neznamená, že v budoucnu nebude.

Ale ptát se je lidské. Na obecní problémy se ptát, je dokonce povinnost. Bohužel současné vedení města i přes veřejné deklarace jakoukoli diskuzi odmítá, nebo se tváří, že žádná není.... "pánové nahoře" totiž nepotřebují místa, kde se někdo ptá i na nepříjemné věci. Výsadou dobrého politika i místního charakteru je dávat srozumitelné a jasné odpovědi a dokázet reagovat i na věci nepříjemné.

Bohužel toto místo dostalo nálepku "zde jsou prudiči" zde (a ani nikde jinde) veřejně nic komunikovat nebudeme... mohli bychom totiž plácat nesmysly, které se pak otočí proti nám... viz Němečkovo žádné referendum dělat nebudeme, je to ztráta času a stojí to peníze - (pro MF Dnes), nebo Křížovo lidem by se raději nic říkat nemělo... Každý má takovo vládu, kterou si sám zvolí... i na místní radnici... :mrgreen:


Dobrý den,

no ono už to tu bohužel totiž webem pro prudiče zavání :( občané s "normálními" ne tak útočnými dotazy, jako má např. Ludvik, sem už nepíší, protože si zvykli, že odpovědi se jim nedostane. a když u skoro každého nového příspěvku je pisatelem Ludvik, a je to psáno téměř zásadně útočně, tak se není zodacovi skoro co divit, že takto reaguje.
Taky jsem jeden čas pokládala nepříjemné dotazy (když starosta ještě občas odpovídal) a mohla být brána za prudiče, ale zrovna pan L. je na mě už silné kafe, toho už trumfne snad jedině Salome ;)
Uživatelský avatar
Adnalka
 
Příspěvky: 313
Registrován: úte 11. pro 07, 11:53
Bydliště: Klecany

Re: Retardéry

Příspěvekod Ludvik » čtv 20. říj 11, 06:58

Přeji krásný den Adnalko,
Když se projdu po městě a vidím nějaké problémy,které se dlouho neřeší,tak se na ně zeptám,určitě se po městě prochází
i naši zastupitelé a problémy vnímají,avšak neřeší je ,viz vymlácená skelní výplň přímo pod okny pana místostarosty,není to ostuda? Ano, dotaz může být formulován různě.Politici na volených funkcích,by na dotazy na tělo,jak Vy píšete útočné,měli snadno odpovědět.Jsou to i funkce veřejné a jde o veřejné věci.Samozdřejmě,že jesti je někomu nemilé,nebo nepříjemné,nebo by odpovědí sobě nebyl prospěšný,jednoduše neodpovídá a bude říkat, že jde o dotazy napadající,útočné,sprosté,vulgární a tím skončí komunikace - zbabělý útěk.Politici to tak dělají,že zhodnotí nejprve o jaký jde dotaz,a pak eventuálně odpovědí.Časté rčení"to je dobrý dotaz".Dotazy,které se ptají na chyby,na negativa,nemohou být pro
některého komunikátora dobré,a jak již dlouho víme - lidem je lépe nic neříkat.
Ale ,volení politici jsou placeni z našich daní,a tak se nedivte,že když se na dotazy neodpovídá,jednoduše se napíše dotaz možná nepříjemný.Ještě je možné, v některých věcech využít zákon o svobodném přístupu k informacím.To již však posouvá komunikaci někam jinam.
Nevím,zda jste zaznamenala jakousi komunikaci ohledně zveřejňování zápisů z konání zastupitelstva.Zatím co v okoliních obcích, přímo ve Zdibech,na fóru,zveřejňují i zápisy z komisí,když prodávají pozemky,vybarví úsek v katastrální mapě,u nás se napíše číso,a zápisy ze zastupitelstva se nezveřejní,neboť je vyhláška,která tuto povinnost nestanoví.
Jde o politiku informovanosti občanů.
Možná je jiná informovanost ve Zdibech,že je starostkou členka ODS a jde jí o průhlednou politiku.
Nic méně,příčinou nekomunikace,jak zmiňujete,mohou být i "útočné" dotazy.
Nevím jak vyjádřit nespokojenost se situací,nemohu přece chválit,že nám některý šibálek vandálek rozbil orientační desku,
že je tak krásně rozbitá již skoro měsíc a že je to vlastně každámu šuma fuk.A chválit,že není žádné opatření proti tomu,abyse věci" úmyslného nadměrného opotřebování"veřejněprospěšného zařízení neděly. To se vztahuje i na další věci.
Nic méně,odstoupím od diskuze,psát sem nebudu a očekávám,že se počet přispěvovatelů zvedne,že bude samá chvála,která se bude krásně číst.
Čau.
Ludvik
 
Příspěvky: 462
Registrován: úte 16. úno 10, 12:27

Re: Retardéry

Příspěvekod Adnalka » pát 21. říj 11, 14:29

Krásný den i Vám Ludviku,

nikdo neříká, že se nemáte ptát. Jen konstatuji, že se ptáte na špatném místě, protože tady se koho ptát už vlastně ani není.
A protože se tu ptáte skoro jediný, a bohužel téměř pokaždé velmi konfrontačně, tak lidé reagují tak, jak reagoval např. zodac.
To je jediné, na co jsem reagovala. Pište si klidně dál, ale zvažte, jestli by nebylo dobré psát, případně chodit, směrem tam, kde někdo z "rádoby"kompetentních, poslouchat musí ;)
Uživatelský avatar
Adnalka
 
Příspěvky: 313
Registrován: úte 11. pro 07, 11:53
Bydliště: Klecany

Předchozí

Zpět na Bezpečnost v Klecanech

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron