Klecany.cz Napište nám Pokročilé hledání

Svazková policie

Svazková policie

Příspěvekod Ludvik » úte 25. úno 14, 07:56

Salome
Dobrý den,pane Bažant já se zase nemohu dočkat, jak dopadlo prověření podmínek spolupráce s MP Odolena Voda v rámci Svazkové policie a stále doufám, že bude úspěšnější v odhalování přestupků v našem městě než OP Zdiby.Už se těším, jak mě bude vyzývat "Svazková Policie" upusťte od protiprávního jednání, nebo bude použito donucovacích prostředků.
„Svazková policie“ DSO Dolní Povltaví – záměr
Svazek Dolní Povltaví obeslal okolní obecní policie, zda mají zájem vykonávat služby městské policie pro obce svazku, nyní jedná s Odolenou Vodou, zda by byla schopna zajistit pro svazek policii a za jakých podmínek. Aby bylo možné další jednání, je třeba zjistit zájem obcí o služby městské policie OV.

ZMě ukládá starostovi města prověření podmínek spolupráce s Městskou policií Odolena Voda v rámci DSO Dolní Povltaví.

Dobrý den, neví prosím někdo, jak byl splněn tento úkol zadaný zastupitelstvem panu starostovi? Zda bude u nás zasahovat Svazková policie či nikoli? Kam se mohou na tuto polici občané obrátit, neboť jak víme, z kapacitních důvodů nemůže OP Zdiby, v Klecanech, okamžitě plnit úkoly na zavolání občanů.Děkuji za odpověď.Ludvik
Ludvik

Re: Svazková policie

Příspěvekod Petr158 » úte 25. úno 14, 20:43

Dobrý den, žádná svazková městská policie nebude. Kriminalisté Policie ČR za posledních několik měsíců zadrželi dva strážníky Městské policie Odolena Voda pro spáchání trestného činu. Celkem u Městské policie Odolena Voda, pracují 4 strážníci a dva jsou zadrženi. Jeden ze zadržených strážníků pracoval v minulosti desítku let u kriminální služby Policie ČR. To je ostuda. A to by byla svazková policie v Klecanech ???? Možná to nevíte, nebo nechcete vědět, ale Obecní policie Zdiby má v policejních složkách po celé ČR velmi dobrou pověst. Stále si anonymně stěžujete na neřešení přestupků a proč nenavštívíte vedoucího OP Zdiby p. Wachtla. Já jsem to udělal a diskutovali jsme o problematice několik hodin. Vedoucí OP Zdiby p. Wachtl navrhoval v Klecenech zřídit i o okrsek. Bohužel na zlepšení výkonu služby nesehnal finanční prostředky. Resp. měl podporu pouze jednoho zastupitele, radního Klecan, p. Dvořáka. Musíte problematiku vidět i z druhé strany.
Petr158

Příspěvekod Ludvik » stř 26. úno 14, 09:41

g
Naposledy upravil Ludvik dne pon 22. zář 14, 09:59, celkově upraveno 1
Ludvik

Příspěvekod zodac » čtv 19. čer 14, 12:18

Ludvíku kde je tvé psaní i to dnešní je pryč. Cenzůra nebo ty :?:
zodac

Příspěvekod Ludvik » stř 27. srp 14, 07:15

k
Naposledy upravil Ludvik dne pon 22. zář 14, 09:59, celkově upraveno 1
Ludvik

Příspěvekod Adnalka » stř 17. zář 14, 14:33

Ludvíku..

ano, já to například za persekuci beru..Boleslavku jako takovou nikdo nereguloval, nepožadoval parkoviště, zelené plochy nic..jen ji označili za obytnou zonu a to, že tu není jediné parkoviště, kde by se dle zákona dalo parkovat, to nikoho nezajímá..
Takže člověku nesmí zaparkovat před vlastním domem ani návštěva, aniž by se bála, že dostane pokutu.

Jako bonbonek vám střídavě starosta a místostarosta tvrdí, že parkovat se smí na ČERVENĚ vydlážděných částech (sama osobně jsem to slyšela z úst místostarosty - že mu to řekla policistka ze Zdib - na nějakém zasedání - tuším tam, co se probíralo dopravní řešení v okolí školy).
Načež u horního vjezdu do školky, udělá město zatravnovací dlažbu, vysype jí kamínky (jako jinde ve městě parkovací místa) a najednou ta hyperinteligentní policistka ze Zdib tvrdí, že tohle je ale CHODNÍK a lidi, co na tom logicky parkují si všechny nafotí, aby je mohla pokutovat - na dotaz, jak mám asi tak poznat, že je to chodník, když si na tom navíc málem zlomím kotník!) odpoví - že to přece navazuje na to ČERVENÝ vydláždění - TAKŽE JE TO PŘECE JASNÝ!!!! Jestli jako neznám zákon o pozemních komunikacích, nebo co??? A perla na závěr - na nic to nenavazuje, končí to u brzdnýho prahu - v bahně... :roll:
Adnalka

Zpět na Bezpečnost v Klecanech