Klecany.cz Napište nám Pokročilé hledání

Kde jsou potřeby, kde je zájem, kde je sobectví?

Kde jsou potřeby, kde je zájem, kde je sobectví?

Příspěvekod Salome » úte 11. úno 14, 10:32

Dobrý den,pročítaje
Zápis o parkování a dop. situaci na Sídlišti a v Boleslavce, nemohu se zbavit dojmu, že na řešení problému se stále nabaluje více a více "odborníku" celá občanská sdružení a co "odborník" to názor a spousta názorů protichůdných, sobeckých i nerealizovatelných ?Co nechat udělat skutečné odborníky - projektanty dva tři projekty, které by byly nabídnuty občanům k hlasování v referendu? Jde nejen o občany sídliště, kteří mají své požadavky , ale vlastně všechny občany Klecan, kteří mají s územím cosi společného.Cožpak projektanti absolventi stavebního inženýrství a architektury nedokáží zpracovat projekt, aby byl účelný a vyhovoval životnímu prostředí, že si musí nechat napovídat od všech možných jiných "odborníků"hájících pouze své vlastní zájmy?Toť má přopomínka Pane Bažant do sdružení Sídliště.(nelze uspokojit všechny potřeby všech, bude uspokojen ten, kdo bude nejvíc řvát na úkor potřeb ostatních)
Salome
Salome

Re: Kde jsou potřeby, kde je zájem, kde je sobectví?

Příspěvekod Tomáš Bažant » úte 11. úno 14, 22:41

Dobrý večer Salome,
přiznám, že po několikerém použití termínu "odborník" jsem se ve vašich dvojsmyslech dočista ztratil, stejně jako v tom nadpisu "Kde jsou potřeby, kde je zájem, kde je sobectví?"
Také nerozumím o jakém "sdružení Sídliště" mluvíte, když žádné "sdružení Sídliště" není.
Jako všude jinde jsou lidé, co se spolu baví více a co se spolu více méně nebaví vůbec...
Tomáš Bažant

Příspěvekod Salome » stř 12. úno 14, 13:19

ŘEŠENÍ DOPRAVNÍ SITUACE
U ŠKOLY V MĚSTĚ KLECANY
Ve spolupráci s nadací VIA

„ SDRUŽENÍ SÍDLIŠTĚ ”
sebere připomínky od ostatních p. Bažant - Váš úkol

Já to nevymyslela.

V nadpise jsou slova, která mě napadla po přečtení zápisu.Každý z účastníku sobecky poukazuje na své zájmy a potřeby.
Např. jedni chtějí průjezdné sídliště, druzí nechtějí průjezdné sídliště, proč to nenechat kvalifikovaným projektantům?
Salome

Příspěvekod Tomáš Bažant » stř 12. úno 14, 22:07

Salome píše:ŘEŠENÍ DOPRAVNÍ SITUACE
U ŠKOLY V MĚSTĚ KLECANY
Ve spolupráci s nadací VIA

„ SDRUŽENÍ SÍDLIŠTĚ ”
sebere připomínky od ostatních p. Bažant - Váš úkol

Já to nevymyslela.

V nadpise jsou slova, která mě napadla po přečtení zápisu.Každý z účastníku sobecky poukazuje na své zájmy a potřeby.
Např. jedni chtějí průjezdné sídliště, druzí nechtějí průjezdné sídliště, proč to nenechat kvalifikovaným projektantům?

Dobrý večer, tak to vidíte - čtete zápisy a máte z nich pocit že existuje "sdružení sídliště". Pak si přečtětě prosím i ten městský zápis a tam se na toto téma zase píše : Schůzka dne 17. 2. 2014 v 18:00 hod
P. Bažant sebere připomínky od ostatních obyvatel sídliště
. Takže i já jsem z toho tak trochu jelen...

ono těch nelogičností je více - např. (prozměnu citace z městského zápisu) Za město se slova ujal starosta - potřebuje návrhy řešení od občanů, návrhy dalších vchodů do školy, jak zpomalit dopravu. a o tři odstavce dále se píše (slova městem placeného architekta p. Balleka) Škola má moc vstupů a je problém ji obhospodařovat, je nutné vyřešit příjezd k areálu ZŠ a MŠ a parkování.

Dále nevím co dodat...

pěkný den přeji
Tomáš Bažant

Příspěvekod Salome » čtv 13. úno 14, 13:10

Dobrý den,pane Bažant já se zase nemohu dočkat, jak dopadlo prověření podmínek spolupráce s MP Odolena Voda v rámci Svazkové policie a stále doufám, že bude úspěšnější v odhalování přestupků v našem městě než OP Zdiby.Už se těším, jak mě bude vyzývat "Svazková Policie" upusťte od protiprávního jednání, nebo bude použito donucovacích prostředků.
„Svazková policie“ DSO Dolní Povltaví – záměr
Svazek Dolní Povltaví obeslal okolní obecní policie, zda mají zájem vykonávat služby městské policie pro obce svazku, nyní jedná s Odolenou Vodou, zda by byla schopna zajistit pro svazek policii a za jakých podmínek. Aby bylo možné další jednání, je třeba zjistit zájem obcí o služby městské policie OV.
ZMě ukládá starostovi města prověření podmínek spolupráce s Městskou policií Odolena Voda v rámci DSO Dolní Povltaví.
Salome

Zpět na Bezpečnost v Klecanech