Klecany.cz Napište nám Pokročilé hledání

Volby 2017

Volby 2017

Příspěvekod Karel » stř 12. črc 17, 10:13

Dobrý den,
jako volič sleduji programy jednotlivých stran a zaujal mě program ODS - SILNÝ PROGRAM PRO SILNÉ ČESKO, zejména rodinná a sociální politika. Dva Body : •Možnost posílat 1 % důchodového pojištění jako příspěvek na důchod přímo svým rodičům nebo prarodičům, kteří jsou v penzi
•Možnost zaměstnavatelů spořit svým zaměstnancům v zaměstnaneckých nebo penzijních fondech a přispívat tak k jejich důchodu na základě odpracovaných let
K bodu 1.) bych se chtěl zeptat, zda toto nezpůsobí nárůst administrativy a nezkomplikuje to systém důchodového pojištění.
K bodu 2.) bych se chtěl zeptat, co bude pro zaměstnavatele motivací, aby využili možnosti spořit svým zaměstnancům k jejich důchodu na základě odpracovaných let?
Dále bych se chtěl zeptat, zda je žádoucí, aby ve firmě pracovali zaměstnanci mnoho let. Mluvil jsem s podnikatelem, který říkal, že se pracovník první dva toky učí, tři roky pracuje naplno, přináší do firmy nové věci a pak se už jen veze a nic nového nepřináší. Spoření je motivováno na odpracovaná léta.
Děkuji za vysvětlení
Karel
Karel
 

Re: Volby 2017

Příspěvekod Volič » stř 15. lis 17, 13:08

Zatím, co v těch nejmenších obcích mají na úředních deskách výsledky voleb, v Klecanech jsem ještě nic nenašel. :lol: :lol: :lol: :lol:


Naposledy oživil Anonymous v stř 15. lis 17, 13:08
Volič
 


Zpět na VOLBY 2014

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron