Klecany.cz Napište nám Pokročilé hledání

Vodka,rum, vodka,rum,Pývo.

Vodka,rum, vodka,rum,Pývo.

Příspěvekod Ludvik » pát 15. čer 18, 09:21

dne 17.4. v 15.00 jsme přijali oznámení že na náměstí Třebízského se nalézá bezvládně ležící tělo muže. Po příjezdu hlídky bylo zjištěno, že se jedná o muže v silně podnapilém stavu a byla přivolaná RZP, která po vyšetření určila, že muž nevykazuje známky ohrožení životních funkcí a protože začal po chvíli komunikovat, byl hlídkou doprovázen do místa přechodného pobytu na ubytovnu Mexiko.

Zdá se, že se opilcovo tělo nedopustilo žádného protiprávního jednání. Dostalo se mu zdravotnického servisu a zajištění neohrožené dopravy do místa bydliště. Hladina alkoholu v krvi se preventivně nezjišťovala, aby se nezjistila a aby bezvládné tělo nemuselo býti dopraveno na záchytnou stanici.
Veřejné pohoešení zřejmě cítil pouze oznamovatel. V 15.00 hod. u těla určitě nebyly více než dvě osoby současně přítomné, a naše společnost už je tak zhrublá, že válení se opilce nevnímá zřejmě jako nemravné z čehož asi při kvalifikaci jednání vycházeli i strážci, že opilce nijak nepotrestali a provedli mu výše uvedený servis
A tak se tvrdě bojuje proti nadměrnému užívání alkoholu. Ponaučení - když se v Klecanech vožerete do němoty na naměstí Třebízského, bude vám poskytnut zdravotní servis, a bude Vám zajištěna bezpečná cesta domů. Proto si město zřídilo důležitý orgán města.
Ludvik
 
Příspěvky: 461
Registrován: úte 16. úno 10, 12:27

Re: Vodka,rum, vodka,rum,Pývo.

Příspěvekod milan16647 » úte 3. črc 18, 16:11

Nepřehánějte to. Každý normální chlap se občas dokáže zrubat. Dopravili ho domů, pozvracel postel a ráno šel do práce. Pokud by to byl každodenní úkaz, uvažoval bych o napomenutí z Radnice. Nebo snad to má ta Německá EU zakázat, dát si někdy do čumáku? Hezkej den
milan16647
 
Příspěvky: 96
Registrován: pát 12. bře 10, 18:29


Zpět na Obecní policie

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron