Klecany.cz Napište nám Pokročilé hledání

2018

Podělte se o nepříjemné zkušenosti, o tom co by se mělo mělo řešit, názory, náměty .Podělte se o své zkušenosti.
Pro vstup do diskuze NENÍ TŘEBA REGISTRACE!

2018

Příspěvekod Ludvik » stř 3. led 18, 14:29

Oslavy Nového roku byly v Klecanech vskutku bujaré, vedle nezapomenutelných zvukových prožitků, petard možná i dělbuchů, které velmi příznivě působily na mnohé občany, domácí zviřata a ostatní zvěř, jsme mohli vnímat i zrakové vjemy v podobě blýskajících se různých obrazců na obloze.Též příznivě působících. Pejsek, co z celého srdce hlídá restauraci Srdíčko, musel utéci, asi přes plot a když se chtěl vrátit, když už aktéři přestali bouchat, nemohl vrata otevřít, byla zamčená a zvenku byla koule. A tak běhal po ololí. Nic méně práskání petard provázelo občany nejen ve vyhláškou povolených hodinách a tak se pro mnohé stávalo až otravné.
Určitě si nezapomenutelný zážitek prožili občané, kteří povalili v ulici Na Skalkách, vedle Sportklubu,tak zvaného trpaslíka plného proudících elektronů a aby elektrony neunikly jinam, někdo trpaspíka přikryl igelitem a opásal páskou, aby k němu nikdo nechodil.( Zřejmě na to přišla PČR.)
Plaňky v plotě, naproti sportklubu, nemohly vydržet nápor některého občana a nechaly se vytrhnout z plotového dílce, za rohem byly však statečnější a proto občan vyrval celé plotové pole na křižovatce k ulici Mírová.
Dále se někomu nelíbily zavřené dveře u pilíře vedle vchodu na hřiště, vyházel z místnosti židli a jiné věci. Zřejmě prvotní zkoušku o vloupání zabránilo okénko, které se pouze deformovalo, působením vnější síly a nikoho nepustilo dovnitř. Další den byly dveře osazeny novým zámkem. Nutno připomenout, že asi řtrnáct dní podléhá nemoci nová lampa proti zdravotnímu středisku, kterou někdo napálil, až ji spadla hlava a nemá čím svítit, stožár je samozdřejmě ohnutý. V té době , některý umělec zkoušel své řidičské umění a odřel sloupek pklůtku u vchodu do kostela.Zkrášlování města sprejery stále pokračuje.
(zdá se, že se povalování trpaslíků přesunulo od zastávky V Remízkách, kde byl trpaslík povalen dvakrát, k nám do Klecan)
Kdo za to může? Alkohol, nepříčetné chování, bez postihu provádění vandalských kousků, chabý dohled.
Ludvik
 
Příspěvky: 461
Registrován: úte 16. úno 10, 12:27

Re: 2018

Příspěvekod Ludvik » pon 22. led 18, 07:50

Město zdarma vyjednalou se soukromou firmou užívání pozemku pod kontejnery u kasáren. Již podruhé vedle kontejnerů na tento pozemek, ze soboty na neděli, někdo složil náklaďák odpadů. Zbytky sádroše, ocelové mříže, knihy, nádrž na změkčování vody, zbytky minerální izolace , sklenice, interiérové socialistické dveře, kabely od zabezpečovačky, pytle suti, zkrátka bordel ze stavby, nebo nějaké rekonatrukce.
Uklidí město opět z tohoto pozemku, tento bordel za peníze daňových poplstníků? Skutečně tam ten bordel nadělali občané žijící v okolních domcích a proto to musí město odstranit?
To se pak nemůžeme divit, jaké platíme daně z nemovitosti, když město likviduje odpad komukoli, kdo ho tam doveze.
Ludvik
 
Příspěvky: 461
Registrován: úte 16. úno 10, 12:27

Re: 2018

Příspěvekod Ludvik » pon 12. úno 18, 07:31

Zřejmě démon v podobě alkoholu nebo jiné omamné látky, která vstoupila do některého občana a vzbudila v něm chuť něco zničit, nebo nějaké temné síly, na které nemají ani strážci veřejného pořádku, zničily první lampu veřejného osvětlení v ulici Na Skalkách za křižovatkou s ulicí Mírová tak, že jí zřejmě rozkmitaly a polykarbonátový kryt se rozbil o zem, nevydržela ani nistalovaná základní deska na níž jsou umístěné startéry a tlumivky a patice trubice. A tak ukončila životnost asi ze 16000 hodin i vlastní osvětlovací trubice.
Druhá lampa, která byla napadena, je lampa mezi kostelem a zdravotním střediskem. Bohužel je to nová stylová lampa osvětlující pěšinu od Císařských schodů. Zde se vandalovi, nebo temným silám stačilo přidržet cedule, která oznamuje, že se pěšina v zimním období neudržuje, tak udržet rovnováhu a věnovat se zničení osvětlovacího tělesa, které skončilo na zemi nedaleko stožáru. Došlo i k vylomení patice, osvětlovací trubice.
Bohužel se nedaří opravit a dát lampy do původního stavu, např. stožár nabourané lampy, přd zdravotním střediskem bude již navěky ohnutý. Jedině, že by zapůsobily temné síly opačně a stožár narovnaly.
Vlastně o nic nejde, občané si to zničili, tak si to zase z daní zaplatí.
Ludvik
 
Příspěvky: 461
Registrován: úte 16. úno 10, 12:27

Re: 2018

Příspěvekod Ludvik » pon 5. bře 18, 10:42

Tentokrát z pátka na sobotu na křižovatce ulic U Lékárny a Na Skalkách, měl někdo potřebu rozbít jakýsi keramický, nebo skleněnýskleněný předmět černé barvy s nápisem LUCKY STRIKE, asi popelník, aby si řidiči zničili své pneumatiky a aby měla zase úklidová četa co dělat, rozházel po silnici balík brčeK na pití nápojů. Je zajímavé, co vše si lidé přinesou z "domova", aby se mohli vyřádit na veřejnosti.U kontejnerů u pošty, si někdo založil skládku a položil tam několik tašek s komunálním odpadem v černých pytlích. Asi nemá u nás trvalé bydliště a popelnici. :lol:
Ludvik
 
Příspěvky: 461
Registrován: úte 16. úno 10, 12:27


Zpět na Stalo se v Klecanech

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron