Klecany.cz Napište nám Pokročilé hledání

Parkování na veřejném pozemku.

Pro vstup do diskuze NENÍ TŘEBA REGISTRACE!

Parkování na veřejném pozemku.

Příspěvekod Karel » pát 9. kvě 14, 11:29

Už asi půl roku je před kostelíkem zaparkované vozidlo Renult Tvingo. Je stále na stejném místě a má vypuštěné dvě pneumatiky.Jde o parcelu města Klecany.Chtěl bych se zeptat, někoho,kdo má na starosti zábory,zda bych též nemohl zaparkovat svůj vrak vedle stávajícího Tvinga, neboť mi na dvorku překáží.Mám ho sice k podnikání na náhradní díly,je bez RZ, ale zaparkování na obecním pozemku se mi zdá výhodnější.Budu platit nějaký zábor?
Děkuji za odpověď Karel H.
Karel

Re: Parkování na veřejném pozemku.

Příspěvekod Návštěvník » stř 21. kvě 14, 08:13

Karel píše:Už asi půl roku je před kostelíkem zaparkované vozidlo Renult Tvingo. Je stále na stejném místě a má vypuštěné dvě pneumatiky.Jde o parcelu města Klecany.Chtěl bych se zeptat, někoho,kdo má na starosti zábory,zda bych též nemohl zaparkovat svůj vrak vedle stávajícího Tvinga, neboť mi na dvorku překáží.Mám ho sice k podnikání na náhradní díly,je bez RZ, ale zaparkování na obecním pozemku se mi zdá výhodnější.Budu platit nějaký zábor?

Čau Karle, šoupni to na parcelu města 696 nebo 626/3, (u Trifidu) tam už několik let hnijí nějaká auta, nebo si tam někdo dělá vrakoviště.
Tam nebudeš tak nápadnej.Před kostelem je to blbý.
Návštěvník

Příspěvekod Návštěvník » stř 21. led 15, 10:43

Návštěvník píše:
Karel píše:Už asi půl roku je před kostelíkem zaparkované vozidlo Renult Tvingo. Je stále na stejném místě a má vypuštěné dvě pneumatiky.Jde o parcelu města Klecany.Chtěl bych se zeptat, někoho,kdo má na starosti zábory,zda bych též nemohl zaparkovat svůj vrak vedle stávajícího Tvinga, neboť mi na dvorku překáží.Mám ho sice k podnikání na náhradní díly,je bez RZ, ale zaparkování na obecním pozemku se mi zdá výhodnější.Budu platit nějaký zábor?

Čau Karle, šoupni to na parcelu města 696 nebo 626/3, (u Trifidu) tam už několik let hnijí nějaká auta, nebo si tam někdo dělá vrakoviště.
Tam nebudeš tak nápadnej.Před kostelem je to blbý.

Já myslím, že nejlepší by bylo, kdyby to dal mezi vraky na obecní parkoviště v ulici Do Klecánek, okolo jezdí každý den pan starosta a byl by vrak pod dozorem, jako ostatní.
Návštěvník

Příspěvekod chalshokhi » sob 6. čer 15, 18:26

někoho,kdo má na starosti zábory,zda bych též nemohl zaparkovat svůj vrak vedle stávajícího Tvinga, neboť mi na dvorku překáží.Mám ho sice k podnikání na náhradní díly,je bez RZ, ale zaparkování na obecním pozemku se mi zdá výhodnější.Budu platit nějaký zábor??

Naposledy oživil Anonymous v sob 6. čer 15, 18:26
You can try out our Testking ibm certification and latest oracle certification to get high flying success in final passguide and rasmussen exams. Our Northwood University is also very useful tool.
chalshokhi

Zpět na Spolkový dům Klecany