Klecany.cz Napište nám Pokročilé hledání

Programy jednotlivých stran a sdružení

Vaše názory na aktuální téma, postřehy z minulého volebního období atd...

Re: Programy jednotlivých stran a sdružení

Příspěvekod Z. Sebek » sob 9. říj 10, 17:35

Pro Salome.
Rozpočet na rok 2010 počítá v kapitole likvidace TKO s příjmy 162.000.-Kč a výdaji ve výši 2,082.150.-Kč. Na dani z nemovitostí vydělalo město v letošním roce asi 15 mil. korun. Myslím, že máme předplaceno. Jakým způsobem hodlá SNK své sliby plnit, nedokážu bohužel zodpovědět. :evil:
Z. Sebek

Příspěvekod Salome » pon 11. říj 10, 06:34

Dobrý den ,pane Šebek,
děkuji za odpověď.
Salome

Příspěvekod jicha » úte 12. říj 10, 11:59

mares-v píše:Zarazil mě volební leták SNK - opravdu přišel a v něm zabalené volební lístky... minimálně je to neetické, ale na druhou stranu je to pokračování arogantního chování současného vedení města... ušetříme a zaplatí to město...

Zarazila mě informace na letáku, že pan Němeček je hlavním pořadatelem všech ročníku veteránů v Klecanech... přitom ze zápisů RM je zřejmé, že pořadatelem, je město Klecany, pokud zahledáte na webu, pak zjistíte, že prvních deset ročníků pořádala firma pana Šebka, která ji i financovala. Od té doby co pan Němeček sedí na radnici, jdou statisícové částky na financování této akce a pokud je pan Němeček pořadatelem, financuje město soukromou akci... nebo nám pan Němeček záměrně lže, jako i s kácením, mokřadem, financemi města, nebo daní z nemovitosti... popelnice - na jedné straně pokutuje nezaplacení poplatků, nepromíjí nikomu nic, ale najednou se stane zrušení poplatku za svoz KO součástí předvolebního boje. Raději rád zaplatím 500Kč za odpad, než x tisíc za daň z nemovitosti...

Lidé bděte. Někdo z nás dělá hlupáky....

Dobrý den pane Mareši

Máte celkem přesné informace. Jsem spoluzakladatel a do X. ročníku i spolupořadatel Klecanské veteran rallye. Pan Němeček podává informace řekněme nepřesně... do IV. ročníku nebyla akce oficiálně pořádána nikým, připravovala ji moje rodina a rodina Ládi - tedy 4 lidi. V. ročník - pořadatelem byla firma Technika PR s.r.o. a od VI. ročníku pořádala celou akci firma Fiala&Šebek, která ji i z velké části financovala. X. ročník oficiálně pořádal MÚ Klecany, či přesněji město Klecany. Po tomto ročníku přišel pan Němeček na radnici, došlo k osobnímu sporu a já se přestal v rallye angažovat. Důvodem bylo i tvrzení pana Němečka na předvolebním letáku a využití této akce pro volební účely jedince. Ze zápisů RM je zřejmé, že město Klecany je pořadatel této akce i nadále a celou ji i financuje, jak to je ale ve skutečnosti nevím. (do 5. ročníku se město finančně nepodílelo, zajišťovalo však technickou část - úklid, zajištění WC, přípojku el. energie atd., od 6 ročníku jsme pravidelně dostávali příspěvek cca 20-25.000Kč. Na X. ročník město vyčlenilo 40.000Kč, ostatní bylo financováno z peněz sponzorů a soukr. osob)

Myslím, že by minimálně bylo správné uvádět informace nezkresleně. Do X. ročníku jsme měli role rozdělené. Program na náměstí, zajištění financí, zajištění kulturních vystoupení atd. byl v režii mojí a mojí ženy, Láďa a jeho manželka připravovala program soutěže a soutěžní prvky. Pravdou je, že všichni 4 jsme odváděli obrovské množství práce ve prospěch této akce, za jejíž vrchol osobně považuji právě X. ročník.

Lituji, že jména dalších tří organizátorů jsou záměrně opomíjena. Více informací o našich aktivitách je možné najít na www.klecanskarallye.cz

Dušan Šebek
jicha

Předchozí

Zpět na VOLBY 2010