Klecany.cz Napište nám Pokročilé hledání

Volby do zastupitelstev obcí 10.10. - 11.10.2014

Vaše názory na aktuální téma, postřehy z minulého volebního období atd...

Volby do zastupitelstev obcí 10.10. - 11.10.2014

Příspěvekod Ledvis » pon 8. zář 14, 13:35

Ledvis

Re: Volby do zastupitelstev obcí 10.10. - 11.10.2014

Příspěvekod Ludvik » úte 9. zář 14, 09:38

Ledvis - nemáte tam nějaké volební programy těch stran a sdružení?

Pozn. pročítaje obsazení kandidátů na kandidátkách nelze se neudivit jakési mravní otrllosti těch kandidátů, kteří zodpovídali a byli účastni kauzy Němečkových žaluzií a dosud dělají, jakoby se nic nestalo. Nikdo nevyvodil žádné důsledky ani po stránce pracovní, zřejmě, podle nich, nedošlo k pochybení. Mě by svědomí, dále kandidovat ve vobách, toto nedovolilo.
Ludvik

Příspěvekod Tomáš Bažant » úte 9. zář 14, 11:48

Dobrý den,
základní výtah volebních programů jsem nalezl v aktuálním tištěném klecanském zpravodaji - k dostání v trafice a pod. , kromě programu komunistů. Těm mohou všechny ostatní strany či sdružení pouze tiše závidět, že mají zřejmě natolik stálou a jistou voličskou skupinu, že si program ani psát nemusí ;)...
Tipuji 2 zastupitelské mandáty pro komunisty .
pěkný den, Tomáš Bažant
Tomáš Bažant

Příspěvekod Ledvis » úte 9. zář 14, 17:07

Ludvik píše:

Pozn. pročítaje obsazení kandidátů na kandidátkách nelze se neudivit jakési mravní otrllosti těch kandidátů, kteří zodpovídali a byli účastni kauzy Němečkových žaluzií a dosud dělají, jakoby se nic nestalo. Nikdo nevyvodil žádné důsledky ani po stránce pracovní, zřejmě, podle nich, nedošlo k pochybení. Mě by svědomí, dále kandidovat ve vobách, toto nedovolilo.

Dobrý den,

nevím jak jiné strany, ale náš program naleznete na: http://www.zijeme.klecany.net/o-nas/

S pozdravem

David Ledvinka
Ledvis

Příspěvekod Tomáš Bažant » úte 9. zář 14, 22:11

Ledvis píše:
Ludvik píše:

Dobrý den,

nevím jak jiné strany, ale náš program naleznete na: http://www.zijeme.klecany.net/o-nas/

S pozdravem

David Ledvinka

Dobrý den, pane Ledvinka vznesl jsem (asi první ?) dotaz na Vašich stránkách, klikl na "odeslat" a dotaz vzápětí zmizel... Tak nevím, jestli jsem udělal chybu, nebo se dotaz (můj typický šťouravý a možná i nějak popuzující ) zobrazí již včetně odpovědi. Samozřejmě nemám problém vytočit paní Tomášovou (teda vytočit jako jí zatelefonovat), ale zkrátka jsem se ještě optal tady i Vás, takže díky moc za info.

p.s. za předchozí sympatickou a pohotovou reakci s týmovým pojetím odpovědi ( "náš program naleznete ...") získáváte 3 body :idea: ;)
Tomáš Bažant

Příspěvekod Ledvis » úte 9. zář 14, 22:22

A zlatého bludišťáka :)

Mělo by to být přesně tak, jak píšete. Váš dotaz se zobrazí přímo s odpovědí - ale nejsem autorem stránek, stránky byly spuštěny dnes a jsou řekněme v zahřívacím provozu - takže zjistím, jak se dotazy (ne)zobrazují a napíšu zde na fóru :)

Hezký večer

David Ledvinka
Ledvis

Příspěvekod Ledvis » stř 10. zář 14, 09:06

Dobré ráno pane Bažante,

požádal bych Vás, jestli byste svůj šťouravý dotaz mohl vznést ještě jednou - funguje to jako klasické diskusní fórum. Dnes ráno jsem provedl test, který se na stránkách zobrazil.

Děkuji.

David Ledvinka
Ledvis

Příspěvekod Tomáš Bažant » stř 10. zář 14, 11:23

Ledvis píše:Dobré ráno pane Bažante,

požádal bych Vás, jestli byste svůj šťouravý dotaz mohl vznést ještě jednou - funguje to jako klasické diskusní fórum. Dnes ráno jsem provedl test, který se na stránkách zobrazil.

Děkuji.

David Ledvinka

Ok, díky večer naformuluji znova. Možná by ony dotazy mohly být i zde, nebo jestli webmaster zřídí nějaký nový diskuzní "speciál - volby 2014" kde by se mohlo vyjádřit či odpovědět více kandidátů, i když ten můj dotaz je ušitý speciálně na míru Vaší kandidátce povětšinou vzdělaných a humánně zaměřených osob.
pěkný den
Tomáš Bažant

Příspěvekod Tomáš Bažant » stř 10. zář 14, 23:05

Dotazy pro kandidáty do Voleb 2014

Dotazy č. 1-3. byly myšleny speciálně pro Sdružení "Žijeme v Klecanech" , ostatní dotazy uvítám samozřejmě info i od ostatních kandidátů či sdružení.

1. Po článku „Zamyšlení „ pana místostarosty zveřejněném v jednom z nedávných čísel Klecanského zpravodaje v závěru jako by vyzýval o.s. Pravý Hradec na přímý volební souboj . Bylo to „to pravé nakopnutí“ k vytvoření samostatné politické platformy – Žijeme v Klecanech ? Naopak pan místostarosta již ani nikde nekandiduje. Je již toto určité zadostiučinění pro Vás a jaký volební výsledek by jste považovali jako zcela nové politické sdružení za úspěch ?
2. Pro rekonstrukci městských kasáren se najde významný investor, který bude vyznávat islámské náboženství. Spolu s rozvojem kasáren pro Klecany by zde však měla vzniknout i „muslimská čtvrť “, byli by jste pro vstřícnost či pro co nejvyšší zdrženlivost, případně vypsání referenda o vstupu takového investora.
3. V městských kasárnách se investor s vedením města nedohodne a zakoupí kasárna soukromé , nebo dostaví pro svoji komunitu poslední dům v Astraparku. Po Klecanech začnou chodit zahalené ženy v nikábech či burkách a mnoho místních se bude cítit pobouřeno. Budete pro zákaz zahalování obličeje na veřejných místech, (aktuálně řeší tento problém město Teplice), nebo se budete snažit spíše o osvětu ?
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4. Jste pro zákaz pití alkoholických nápojů na vybraných veřejných místech a budete iniciovat takovouto městskou vyhlášku a dbát následně na její dodržování stejně tak i dodržování ostatních vyhlášek když už jsou ?
5. Informovanost od města v elektronické podobě – známe 2 druhy webových stránek města – oficiální i neoficiální, pod které spadá i web ZŠMŠ, Sokol i Skaut. Jak z toho vybruslit – založit nějaké kompletně nové, vylepšit ty oficiální, nebo zoficiálnit ty neoficiální a oficiální zrušit ?
6. FCBK profily - poněkud chaos, tváří se jako od města, ale nejsou od města – máte zde řešení ?
7. Ve stejný den 1.10.bude v zasedací síňi Měú předvolební setkání - od 18h se sdružením nezávislých kandidátů „Starostové“ a již od 19h s „Žijeme v Klecanech“ . Je to spíše záměr možné koalice, snaha ušetřit lidem čas a nebo shoda okolností ? Nebudou „Starostové“ v nevýhodě omezeni časovým limitem 1 hodiny a následným vyklizením sálu ?

Děkuji za zodpovězení dotazů, pěkný den, Tomáš Bažant
p.s. Klecanům přeji tu nejpracovitější koalici bez žabomyších válek !!!
Tomáš Bažant

Příspěvekod Adnalka » čtv 11. zář 14, 09:13

Pane Bažante, opět jste nezklamal :D

ale byla jsem překvapená, že jsem tentokrát neobjevila na kandidátkách Vaše jméno.. Minule jste byl jeden z našich kroužků ;)
Adnalka

Další

Zpět na VOLBY 2010