Klecany.cz Napište nám Pokročilé hledání

Co mě opravdu od úřadu naštvalo....

Vaše názory na aktuální téma, postřehy z minulého volebního období atd...

Re: Co mě opravdu od úřadu naštvalo....

Příspěvekod Salome » úte 12. říj 10, 06:55

Cituji pan Bažant -
"Tak se ve svých názorech malinko prosím polepšete, otevřete si obojí stránky ve 2panelech a porovnávejte..., nebo běžte
na MěÚ a poplácejte rovnou po ramenou RM s tím, že si SNK může ještě k předvolebním slibům připsat pivo za 1,70kč a výčep bude na sběrném dvoře, kde bude všechno pro všechny zadarmo
(p.s. no ono to už je pro někoho zadarmo - budete trošku drzejší a necháte to před vratama, ti poctivější to pak za Vás doplatí...)"
Prosím neopomenout zábor a toalety též zadarmo.
Salome

Příspěvekod atreides » stř 13. říj 10, 14:36

Naštvalo mě projednávání a schválení územního plánu a zejména záměr kompletně zastavět pozemky v ulici Do klecánek, hlavně oblast na Vinici. S nabídkou na zastavění lokality desítkou bytových domů přišla firma Oresta pana Čermáka, který světe div se teď kandiduje za starostovic grupu do zastupitelstva. Holt malá domů zřejmě velice dobře funguje i na obecní úrovni. No, nějak pořád nepochopím tu filozofii zabetonovat věškerou zeleň v Klecanech. Holt se současné zastupitelstvo dalo cestou rozšiřování počtu obyvatel Klecan co to dá..na místo snahy o kvalitní a příjemné bydlení současných Klecaňáků. Snad tyto volby přinesou nějakou změnu. Pevně doufám.
atreides

Příspěvekod Tomáš Bažant » čtv 14. říj 10, 17:42

Dobrý den, no je toho napsaného již spousty, já připojím ještě takovou "perličku". I díky těmto stránkám je možno si sestavit časosběrný "snímek" ve vývoji causy "spalovna Drasty", byly období kdy jsem měl pocit, že jsou Klecany v této otázce "jeden mančaft", no nicméně jsem z toho pocitu byl nucen chvílemi velmi procitnout...

Člověk tak porůznu "surfuje" skládá si to celé jako mozaiku, pak najednou narazí a trošku mu to dává smysl. Hodně se cituje dinosauří výrok "přednášku uvítáme, ale až po referendu", i z toho důvodu není poté přednáška v oficielní městské budově, ale v sále Sportklubu, tisk plakátů i jejich distribuce je nulovou zásluhou MÚ, ten poté avizuje referendum pouze černobílýmy A5 letáky a řinčením rozhlasu. Na městě se cosi proslýchá o návštěvě "na koberečku" a pomyslné neochotě se propagací referenda nějak zabývat.(referendum schváleno na Změ 20.4.2010)

nyní tedy oficielní zápis ze zasedání ZHMP, výboru infrastruktury z 17.5.2010, (referendum je až 7.9.2010)

"Co se týče kalového hospodářství, posuzují se 2 technické varianty řešení (1 se spalovnou, druhá bez spalovny), obě by měly být situovány v lokalitě Drasty, probíhají intenzivní jednání jak se Středočeským krajem tak s obcí Klecany, která se k záměru prozatím staví negativně."

http://magistrat.praha.eu/84047_Zapis-z ... -17-5-2010

Samozřejmě by mě zajímalo, co si lze představit pod "intenzivním jednáním" v podání pražských radních (naposledy se intenzivně zajímají o Muchovu Epopej a plátna už jsou srolovaná...), jakož i co znamená dovětek , že se Klecany "prozatím staví negativně" . Také nerozumím tomu, proč se v tom zápise rovnou hovoří o variantě se spalovnou, když tu nám v onom slavném dopise mnou a panem Šebkem objeveném na vývěsní desce nepřiznávají a píše se pouze o vyhnívárně-kompostárně...
A teď babo raď...
Tomáš Bažant

Příspěvekod BasamOme » čtv 17. lis 16, 09:49

Skutečnost, že jste spolu s kandidátními lístky roznášela volební program jedné z kandidujících stran
วิธีเล่นบอล
BasamOme

Předchozí

Zpět na VOLBY 2010