Klecany.cz Napište nám Pokročilé hledání

Chtějí mít Klecany dálnici?

Re: Chtějí mít Klecany dálnici?

Příspěvekod Adnalka » čtv 30. zář 10, 12:37

no taky mi tam chybi (pravdepodobne) rozšířená silnice 608, která bude auta na obchvat přivádět ze severu Prahy..a doprava k NUDZ..at to mame kompletní :roll:
Adnalka

Příspěvekod zuzik » čtv 30. zář 10, 22:46

Nad Klecany se stahují mračna. :? Copak nikomu nevadí, že tady taky bydlí lidi?!

Nevíte někdo jestli ten obchavat souvisí s případným mostem mezi Roztoky a Klecany? Někde jsem se dočetla, že byl kdysi zvažován.
zuzik

Příspěvekod Tomáš Bažant » stř 6. říj 10, 21:30

Dobrý den, kdo dnes nezachytil info o zablokování okruhu od MMR ve verzi Suchdol-Chabry, tak info je zde, kde je první další severní varianta netřeba připomínat , i když po pravdě řečeno, projektově pro toto není ani čárka - tedy kromě té na mapě a územní plán Klecan s ní jaksi nepočítá...

http://aktualne.centrum.cz/domaci/soudy ... ?id=679273

http://www.novinky.cz/domaci/213437-min ... chdol.html
Tomáš Bažant

Příspěvekod Adnalka » stř 6. říj 10, 22:41

Suchdol a Chabry bojují do úmoru těla..jsou v mediích, jsou všude, článek za článkem, petice stíhá petici..bojují proti plánu, který je tu mnohem déle než 30 let, navzdory tomu, že si mohou sami za to, že v nejbližším okolí plánovaného obchvatu povolili lidem stavět domy, protože se jim to hodilo, a lidi do toho šli kvůli dobré ceně..

a co pro nás dělá naše město abychom nežili v sevření mezi dvěma dálnicemi a přes pole měli další 4proudou silnici přivádějící auta na obchvat? aby nám hluk nešel k domům, jen když se občas otočí vítr a fouká od dálnice, ale každy den, kdy jde vítr od SZ, tedy od S varianty obchvatu?

vždyť tady se nikdo z města ani pořádně nevzmohl na to aby řekl, že s tím nesouhlasíme, že už takhle jsme od D8 a 608 zasaženi dost a že tu sakra taky žijí lidé, že nejsme žádné neobydlené území jak Suchdol (tuším že starosta je p. Hejl) stále v médiích opakuje :cry:

proti rozšíření Drast jsou stejně jen kvůli tomu, že v jejich blízkosti by vedlo sra-ko potrubí a ne proto, že by to tu lidem z nove části Klecan snížilo životní uroven a cenu nemovitosti na které se často téměř doživotně zadlužili..

bohužel v žádném volebním programu jsem nenašla bod o tom, že se budou snažit změně projektu na variantu Ss bránit, přijde mi, že se tu ještě nidko neprobral, že je to hrozba jasná a čím dál reálnější.

tady se zase všichni probudí, až bude pozdě cokoliv činit. ted uz můžeme jen doufat, že státu dojdou peníze, unie uzavře kohoutky a obchvatu (pravděpodobně) na severu se nedožijeme.. :roll:
Adnalka

Příspěvekod Tomáš Bažant » stř 6. říj 10, 23:51

Dobrý den, tak je určitě pravda, že zatímco "spalovna" Drasty byly -jsou strašákem napříč Klecany, tak obchvat verze Ss se některých částí nedotkne, obecně čím blíže, tím hůře.

Není úplná pravda, že žádná strana nemá v programu snahu o zabránění silničního obchvatu severne od Klecan - na schůzi místní ODS jsme tento bod diskutovali jako reálný a výsledek je ten, že to je v programu - na tištěné verzi plakátu kterou mám doma - bod č.13 , brzy zřejmě dojde k vylepení po Klecanech.

Zajímavé bude i sledovat novelizaci stavebního zákona a co z ní vyplyne
včerejší ON-line vydání HN.

http://domaci.ihned.cz/c1-46839100-jak- ... usit-urady

Za sebe mohu s čistým a klidným svědomím prohlásit, že tuto verzi okruhu nepodporuji a jelikož jsem přijal nabídku místní ODS kandidovat, tak dle získaného mandátu mohu i "oficielně" jednat. Nejsem typ, co by dřepěl na úřadě, a čekal až mi přijde 500stránkovej fascikl viz causa Drasty a pak si začal rozlepovat ospalky.

Každopádně referendum už máme nacvičené, myslím, že by ani nebylo od věci verzi Ss řádně ozřejmit veřejnosti a nechat si tedy závazně tzv. "napovědět" od obyvatel.

Závěrem ještě ke kause Drasty - mám připraven jako perličku odkaz na zápis ze ZHMP pojednávající o "intenzivním jednání" s Klecanskou radnicí časosběrně v období po odeslání negativního vyjádření na MŽP a před pomalu utajeným referendem.

Tomáš Bažant
Tomáš Bažant

Předchozí

Zpět na Územní plán