Klecany.cz Napište nám Pokročilé hledání

Další postup majitelů pozemků dotknutých etapizací

Další postup majitelů pozemků dotknutých etapizací

Příspěvekod Pedro » úte 25. kvě 10, 20:54

Zdravim,

jelikož nepomohlo odvolání, a zřejmě ani petice, je potřeba řešit věci jiným způsobem. Protože ÚP byl zveřejněn, umožňuje to další kroky. Proto hledám lidi, kterých pozemků se týká etapizace na priojednání dalšího společného postupu. Mně osobně je jedno, jaký cinkot mincí je na které straně, jde mi o to, že:

1. Byl dán veřejný příslib o převodu pozemků na stavební v nejbližší době - máme svědky kteří jsou ochotní svědčit.
2. Mám k dispozici oficiální dokument o tom že v připravovaném ÚP je konkrétně můj pozemek považován za stavební.

Na základě těchto informaci jsem se stal majitelem pozemku, protože jsem si dovolil doufat že sliby budou splněny a že si na něm postavím dům pro sebe a rodiče. Jenomže:

3. ÚP byl radikálně změněn, přidána etapizace a nikdo se neobtěžoval zeptat se dotknutých majitelů na jejich názor na zavedení etapizace, místo toho jsou odmítané naše námitky na základě již nějaké tajně schválené etapizace...

To (nejenom) dle mého názoru stačí na podání trestného oznámení pro trestný čin uvedení v omyl, případně - protože se jedná o značnou sumu již při mém pozemku - dokonce podvodu.

Navrhuju založení sdružení majitelů těchto pozemků - kvůli velikosti škody a s tím související výšky trestu - a společného postupu právní cestou... První krok - návrh smíru a dodržení slibů města vůči nám jako začátek, po vyjádření právníka a případném nedosáhnutí smířčího řešení navrhuju trestní oznámení a následnou medializaci.

P.Šiška

Kontakt na mě: retepaxis@seznam.cz, tel: 608 341 664. Já se budu snažit zkontaktovat se s ostatními majitely podle dokumentu v ÚP o o zamítnutí.
Pedro

Zpět na Územní plán