Klecany.cz Napište nám Pokročilé hledání

Plagátovací plocha

Plagátovací plocha

Příspěvekod Salome » stř 16. pro 09, 09:44

Ještě jednou se chci zeptat pana starosty ,zda by nebylo vhodné ve městě umístit plagátovací plochu,neboť se vše možné lepí všude možně,na sloupy na lampy na zastávky autobusů,přelepují se nástěnky,na ploty,na dveře pošty, a všude možně.
Pokud Vám jde o vzhled města,bylo by dobré s tím něco udělat,máme nejen posprejované zdi, ale i polepené různé objekty.
Každý si lepí cokoli kamkoli a po akci nikdo již plagáty nesundá,a dovíme se že někdy vloni byla ve sportklubu akce" nahoře bez."Je samozdřejmé,že jako sprejování zdi,i plagátování může někdo vnímat pozitivně,Jde o estetické vnímání a vstah k takovýmto věcem,a zvážení co je důležitější,zejména pro koho,zda vzhled města,či předávané informace různých spolků či firem,né však všem se to líbí.Proto si myslím,byla li by plagátovací plocha,lidé by si na ni zvykli,hledali by tam své info.ti kdo plagátují,ti by si tam ifo pověsili.Bohužel se lepí i úřední věci třeba na dveře pošty ,ač mají úřední desku,akce PR. HR.na sloupy a autobusové zastávky a.t.d.
Možná by Vám to prospělo nejen v zajištění veřejného pořádku,ale i v naplnění předvolebního hesla o zvyšování informovanosti,mohli byste i zkvalitnit předání info.
Děkuji za odpověď Salome.
Salome
 
Příspěvky: 405
Registrován: pát 2. kvě 08, 08:32

Zpět na Kulturní akce - Vaše názory a nápady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron