Klecany.cz Napište nám Pokročilé hledání

Finance města

Re: Co stojí vandalismus?

Příspěvekod Salome » pon 7. bře 11, 09:38

§
Naposledy upravil Salome dne pon 21. bře 11, 09:04, celkově upraveno 1
Salome

Re: Finance města

Příspěvekod zodac » pon 7. bře 11, 19:36

mohu se zde někoho prosím zeptat jaké množství psů je v klecanech..cca ..jaké množství peněz jde do města a hlavně co za to nám město vrátí ..pár košu a taky utajenej otík o kterým nám město pěkně lže.
zodac

Příspěvekod Salome » úte 8. bře 11, 12:32

zodac píše:mohu se zde někoho prosím zeptat jaké množství psů je v klecanech..cca ..jaké množství peněz jde do města a hlavně co za to nám město vrátí ..pár košu a taky utajenej otík o kterým nám město pěkně lže.

Zkuste položit tento dotaz na vedení města prostřednictvím Webmastera.
Salome

Příspěvekod zodac » úte 8. bře 11, 19:43

salome znáš to přeci .ptát se našeho vedení z města je poslední dobou docela ..... protože oni na nás .....a to jsem slušnej.ale stejně mě to zajímá kde je ten otík.ale což takhle se zeptat p. dvořáka ten dokáže odepsat oni ne..předem děkuji
zodac

Příspěvekod Tomáš Bažant » úte 8. bře 11, 22:49

zodac píše:salome znáš to přeci .ptát se našeho vedení z města je poslední dobou docela ..... protože oni na nás .....a to jsem slušnej.ale stejně mě to zajímá kde je ten otík.ale což takhle se zeptat p. dvořáka ten dokáže odepsat oni ne..předem děkuji

Zdravím Zodacu, nejsem tedy p. Dovřák (neznamená to však, že jsem nezdvořák) , ale OTÍKA jsem viděl v masopustním veselí na náměstí - číhneš-li zde na fotogalerii, tak je i v článku u ní OTÍK zmíněn, jako že skutečně je. V jedné malé obci, kde podobnou nesmyslnou kraksnu také zakoupili, aby pak zjistili, že je k ničemu, tak jí poté pro lidi anoncovali, jako že je na půjčení za drobnou úplatu. Nás v Klecanech může poveselit alespoň při masopustu, pak se ukládá opět do depozitáře :lol:
Tomáš Bažant

Příspěvekod Salome » stř 9. bře 11, 08:52

Otík je také problém,o který může být zájem z různých důvodů.Někdo se o Otíka zajímá z toho důvodu,že vidí spoustu exktrmentů ležících všude možně a ptá se, co dělá Otík.Někdo chápe Otíka jako recesi při masopustním veselí a je rád ,že ho máme,a že se můžeme z něho radovat,někdo se ptá,zda bylo správné a ekonómické rozhodnutí rady města ,Otíka pořídit,zda se investice vrátí a bude pořádek.Zejména,byl li zakoupen jako odezva na radikální zvýšení poplatků za psy.
Když už se nezdůvodní ekonomická využitelnost Otíka,tak se z toho udělá sranda.Kolik srandy ještě zažijem?O kolik se budou zvyšovat poplatky za psy ,abychom se mohli zase pobavit?Správný hospodář nepořizuje stroje pro srandu i když je pořizovací částka směšně malá asi 40 000kč,jde o peníze daňových poplatníků.
Salome

Příspěvekod zodac » stř 9. bře 11, 19:25

tomáší mě nejde ani tak o otíka mě jde o to co bylo napsáno ve spravodaji.. zákaz venčení psu bez vodítka ale né že někoho pokouše ale že se někde v....e .klecany určitě dostanou z lidí za psa přes 100000 kč tak proč nejsou koše na každém rohu ..když se mi pes v....e a já to seberu tak to ani náhodou neponesu půl km..
zodac

Příspěvekod Salome » čtv 10. bře 11, 10:16

Dobrý den,též jsem si přečetla ve zpravodaji článek Pejskaři,
z článku mi zůstaly v paměti dvě infornace 1) jak je psí exkrement nebezpečný

2) jak nakládat s oním exkrementem.
K bodu 1) pokud jde o zodpovědného pejskaře,psa pravidelně odčervuje, jak doporučují výrobci preparátů minimálně jednou za čtvrt roku.Tady bych nestrašila.
K bodu 2) stupeň nekázně v nakládání s exkrementem je přímo úměrný výši polatků za psy.
Dobré je to,že město vydá vyhlášku o pravidlech pohybu psů,špatné je to,že naplnění vyhlášky nikdo nekontroluje a tak je zbytečná
Salome

Příspěvekod zodac » čtv 10. bře 11, 18:31

pardon.. vím že zpravodaj a né spravodaj...než mi začnete peskovat.
zodac

Příspěvekod Salome » pát 11. bře 11, 07:54

zodac píše:pardon.. vím že zpravodaj a né spravodaj...než mi začnete peskovat.

Zodac,není důvodu,reprezentuješ jen sám sebe,jak si to napíšeš tak to máš.
Ještě bych se vrátila k článku ve Zpravodaji, kde se píše jak je zakázáno plašit zvěř jakýmkoli způsobem...........
Dále se řeší pobíhání psů v honitbě.Kdo bude někdy řešit stresování psů petardami při různých slavnostních příležitostech?Proč zákon O myslivosti toto neřeší,vždyť je rušena i ostatní zvěř?Proč je zaměřen zejména na psy s možností usmrcení zvířete a zvíře pes, je brán jako věc s nějakou hodnotou?Proč věc neřeší nějaká OZV města,když dochází k nadměrnému vytváření hluku?
Takový stresovaný pes se snadno dostane do honitby i 200 m daleko od posledního obydí a stane se kořistí myslivecké stráže,
která má oprávnění jej usmrtit.?
Salome

PředchozíDalší

Zpět na Co mi v Klecanech vadí, co by bylo dobré změnit